Bluzy polarowe i kamizelki polarowe - Producent Eudarcap
 
 

Bluzy polarowe

Firma EUDARCAP, właściciel serwisu reklamowa.pl specjalizuje się w produkcji odzieży polarowej. Alpinetex to nasza zastrzeżona marka dla kolekcji odzieży szytej z polaru. W skład oferty w chodzą wysokiej jakości bluzy polarowe, tzw. polary i kamizelki polarowe. Kolekcja jest bardzo bogata we wzornictwo. Posiadamy bluzy polarowe o różnych fasonach i krojach. Zastosowanie łączenia różnych materiałów, kontrastowych lamówek, wypustek, stosowanie wyszukanych dodatków w postaci przywieszek elastomerowych, wszywek żakardowych z logo klienta, łączenie polaru z ortalionem i duże możliwości haftu komputerowego na tych wyrobach sprawiają, że nasze bluzy polarowe nabierają indywidualnego charakteru.
Od jesieni 2010 roku nasza firma dysponuje najnowszym urządzeniem laserowym do grawerowania w polarze o potężnym polu pracy 140X140cm. Pozwala to na wykonywanie dużych wzorów na odzieży reklamowej polaru. Będziemy dysponować nową techniką zdobienia odzieży z polaru o bardzo estetycznym i delikatnym wyglądzie która zyskuje coraz większą popularność na świecie. Całość kolekcji uzupełniają dodatki: czapki, szaliki, rękawiczki i opaski z kolekcji WORLDCAPS wykonane z tych samych dzianin polarowych co gwarantuje jednolitą kolorystykę całej kolekcji produkowanych przez Eudarcap. Kolekcja odzieży polarowej jest szyta w Polsce z najlepszych dzianin polarowych. Oferujemy bluzy polarowe w szerokiej gamie kolorów. W naszym magazynie posiadamy dzianiny w 25 standardowych kolorach co pozwala nam na szybką realizację zleceń. Wyżej opisane czynniki składają się na to że jesteśmy bardzo konkurencyjni w produkcji odzieży z polaru dlatego też zapraszamy do korzystania z naszych usług w tym zakresie.

Copyright 2008-2011 Producent polarów, odzież promocyjna - Eudarcap | Wszystkie prawa zastrzeżone O nas  Współpraca  Właściciel strony

„Firma F.P.H.U. EUDARCAP Dariusz Kobos, Zborówek 22, 28-133 Pacanów otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu ze środków Programu: Program Operacyjny Polska Wschodnia Tytuł projektu: Projekt w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Nr Umowy: POPW.01.05.00-26-0220/20-00

Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Okres realizacji Projektu: 01/08/2020 – 31/10/2020

Całkowita wartość projektu: 277 211,31 zł Kwota dofinansowania z UE (EFRR): 277 211,31zł”